Gecertificeerde professionals


Jouw kind met de methode van ‘De Geit en zijn vriendjes’ aan de slag?
Wij helpen je graag!

Alkmaar e.o. (11; Berna, Dorien, Henk, Jacqueline, Karin, Leonie, Maartje, Marijke, Miranda, Paula, Paula)
berna-navruz
Berna Navruz
Opvoedadviseur CJG Alkmaar
E-mailadres: BNAVRUZ@ggdhollandsnoorden.nl
dorien
Dorien Engelkes
Jeugd en Gezinscoach, Alkmaar
E-mailadres: dengelkes@alkmaar.nl
Jacqueline Kapteijn
Jeugd en Gezinscoach, Alkmaar
E-mailadres: jkapteijn@alkmaar.nl
henk-aartsma
Henk Aartsma
Vaktherapeut beeldend Kinder en Jeugd psychiatrie
Triversum Alkmaar/ Heerhugowaard
E-mailadres: haartsma@triversum.nl

Karin Wevelkate
Jeugd-en Gezinscoach, AlkmaarTelefoon: 06-31670266
leonie
Leonie Befort
Media Coach, Bibliotheek Kennemerwaard, Alkmaar
E-mailadres: L.Befort@bibliotheekkennemerwaard.nl
Maartje Dekker
Consulent MEE, integrale vroeghulp, Alkmaar
Sociaal Wijkteam, Uitgeest
E-mailadres: mdekker@meenwh.nl
marijke-dijkstra
Marijke Dijkstra
Docent speciaal onderwijs
E-mailadres: dijkmarijk@yahoo.com
miranda
Miranda Kuin
Jeugd en Gezinscoach, Alkmaar
E-mailadres: mkuin@alkmaar.nl
Telefoon: 06-31670316
paula
Paula Wijker
Jeugd en Gezinscoach, Alkmaar
E-mailadres: PWijker@alkmaar.nl
paula-m
Paula Munster
Relatie- en Gezinstherapeut, Alkmaar
E-mailadres: Paula.Munster@parlan.nl
Amsterdam e.o. (1; Rosanne)
      
Rosanne Evers
Gezinsgerichte behandelaar, Kentalis, regio West
Ik ben werkzaam in gezinnen waarin communicatie niet als vanzelfsprekend verloopt, vanwege communicatieve en/of auditieve beperkingen van de gezinsleden. De kinderen zijn slechthorend of doof of hebben een taalontwikkelingsstoornis (TOS).
E-mailadres: r.evers@kentalis.nl
Bergen e.o. (5; Edwin, Maikel, Mireille, Nico, Sylvia)
edwin
Edwin Zoon
Jongerenwerk, Bergen
E-mailadres: e.zoon@welzijnbergen.nl
Telefoon: 06-413 812 33
maikel
Maikel Groet
Jongerenwerk, Bergen
E-mailadres: m.groet@welzijnbergen.nl
Telefoon: 06-12565009
Mireille Bot-Otto
Jongerenwerk, Bergen
E-mailadres: m.otto@welzijnbergen.nl
Telefoon: 06-397 541 38
Nico Mudde
Coördinator Jongerenwerk, Bergen
E-mailadres: n.mudde@welzijnbergen.nl
Telefoon: 06-535 323 58
Sylvia Groenewegen
Jongerenwerk, Bergen
E-mailadres: s.groenewegen@welzijnbergen.nl
Telefoon: 06-371 703 72
Den Haag e.o. (1; Maja)
Maja Danon
Relatietherapeut, Den Haag
Mijn specialismen zijn: relatie – en gezin therapie, EFT therapie, jeugd en gezin (systeem) therapie, seksuele problemen (in een relatie), trauma verwerking, interculturele hulpverlening/benadering – en bi-culturele relatie problematiek.
E-mailadres: Ladanon@online.nl
Telefoon:  06-50643054
Den Helder e.o. (1; Ellen)
ellen
Ellen Kers
Jongerenwerk, Den Helder
Werkzaam als en jongerenwerker. Opvoedingsondersteuner.
E-mailadres: e.kers@stichtingdewering.nl
Telefoon: 06-81455263
Ermelo e.o. (1; Susan)
Susan Inberg
Jeugd- en Gezinswerker bij het centrum voor jeugd en gezin (CJG) in Ermelo.
E-mailadres: s.inberg@cjgermelo.nl
Telefoon: 06-13967318
Gouda e.o. (1; Liesbeth)
Liesbeth van Wijngaarden
Logopedist-stottertherapeut, (kinder)coach en kindertolk®
Centrum voor Logopedie en Stottertherapie Gouda
Lekkenburg 2 / 22
2804 XC Gouda
Tel. 0182-328078 / 06-48688324
Website: www.stottercentra.nl en www.presentchild.nl
E-mailadres: lj.van.wijngaarden@wxs.nl
Heerhugowaard e.o. (2; Mieke, Petra)
mieke
Mieke van Vleuten
Opvoedadviseur Sociaal Plein Heerhugowaard
E-mailadres: mvleuten@ggdhollandsnoorden.nl
QA
Petra van der Erve
Opvoedadviseur Sociaal Plein Heerhugowaard
E-mailadres: perve@ggdhollandsnoorden.nl
Hoorn e.o. (3; Denise, Heleen, Rineke)
denise
Denise Abdoelkariem
Orthopedagoog, Hoorn
Werkzaam als zelfstandig orthopedagoog, m.n. in het onderwijs. Begeleid kinderen op verschillende gebieden, bijvoorbeeld dyslexie of rekenproblemen, maar ook taalontwikkelingsstoornissen of achterstand in de motoriek.
Website www.opgd.nl
E-mailadres: denise@opgd.nl
heleen
Heleen den Dulk
Relaltie- en gezinstherapeut, Hoorn
E-mailadres: Heleen.den.Dulk@parlan.nl
Rineke Bakker
E-mailadres: r.bakker@hoorn.nl
Katwijk e.o. (1; Suzanne)
logo_katwijk
Suzanne Bergman
Medewerkster jeugd-en gezinsteam Katwijk
Opleiding: SPH en Gezinspedagogiek
Doelgroep: kinderen en jongeren 0 t/m 18 jaar.
E-mailadres: s.bergman@jgthollandrijnland.nl
Telefoon: 06-14844758
Medemblik e.o. (1; Inge)
Inge Kaandorp
Maatschappelijk werker
E-mailadres: i.kaandorp@dewering.nl
Schagen e.o. (1; Miranda)
mirandalandmannw
Miranda Landman
(Voor-)Schoolmaatschappelijk werker
Doelgroep: Kinderen tot 12 jaar, ouders en leerkrachten
E-mailadres: m.landman@dewering.nl
Telefoon:06 81455803
Uitgeest e.o. (1; Kim Stolk)
Kim Stolk
Jongerenwerker gemeente Uitgeest, coördinator en leerling begeleider
Op dit moment ben ik werkzaam als jongerenwerker in Uitgeest en leerlingbegeleider op het PCC Fabritius (vorig jaar zelfs als coördinator gefunctioneerd). Van individuele coaching naar ambulante werkzaamheden tot het opzetten van verschillende activiteiten en voorlichting, mijn takenpakket is veelomvattend en ontzettend leuk!
Welzijn Bergen
E-mailadres: k.stolk.swb.uitgeest@gmail.com
Telefoon: 06 5348 72 86
Uithoorn e.o. (2; Annemieke, Marieke)
annemieke-cobussen
Annemieke Cobussen
Ouder & kindadviseur
(Jeugd) Maatschappelijk werker
Vita Amstelland, Team Uithoorn.
E-mailadres: a.cobussen@vita-amstelland.nl
Telefoon: 06-22385114

mee-amstel-en-zaan-logo
Marieke van Groeningen
Ouder&kindadviseur Uithoorn
E-mailadres: m.van.groeningen@meeaz.nl